top
logo

Učíme progeCAD

Přihlášení
Informace a nabídky pro studenty Tisk Email

 

Studuj a pracuj v Austrálii!

Seznamte se s novým inzertním portálem, který usnadňuje prodej učebnic


V GMC - otevírá dveře tvé kariéry!

GMC Academy - leták 1

GMC Academy - leták 2

GMC - Open Day 


 

Pracovní nabídka pro studenty na léto 2017

Stipendijní roční středoškolský pobyt v USA

Den otevřených dveří Národohospodářské fakulty  Vysoké školy ekonomické v Praze (NF VŠE)

Informace ke dni otevřených dveří (NF VŠE)

 


 

Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné - den otevřených dveří
 

FPF se představuje - přijďte se podívat na Ústav informatiky (Slezská univirzita v Opavě)

Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT nabízí:

Úzce spolupracujeme již s několika středními školami a uvědomujeme si, že je velmi důležité motivovat studenty ke studiu na VŠ. Proto, nejen v rámci propagace nového studijního oboru ICTM (Informační a komunikační technologie v medicíně), bychom Vám rádi nabídli:

  • · Interaktivní návštěvu Vaší střední školy a prezentaci nejen nového studijního oboru, ale celé šíře studijních programů na FBMI.
  • · Exkurzi do laboratoří a prostor Fakulty biomedicínského inženýrství v Kladně nebo v Praze
  • · Exkurzi do vědeckého Univerzitního centra energeticky efektivních budov ČVUT v Buštěhradě, kde je možné potkat kromě pracovníku Fakulty biomedicínského inženýrství i kolegy z Fakulty elektrotechnické, Fakulty stavební a Fakulty strojní. http://www.uceeb.cz/

Nový studijní obor Informační a komunikační technologie v medicíně vznikl na základě všeobecné poptávky po absolventech, kteří již během studia získávají pracovní návyky a praxi. Při tvorbě tohoto studijního programu jsme vycházeli ze zkušeností našich absolventů, z práce ve vědecké sféře a poptávky budoucích zaměstnavatelů našich absolventů. Výuka je proto ryze praktická a již od prvního ročníku se studenti zapojí do vědeckého týmu a naučí se vše potřebné k vývoji přístrojů lékařské elektroniky, programování mobilních, desktopových a serverových aplikací.

Více informací naleznete na stránkách:


 

K příležitosti 300. výročí narození české královny Marie Terezie si dovolujeme oznámit vyhlášení výtvarné soutěže nazvané „Za časů české královny Marie Terezie“která je určena pro děti a mládež od 6 do 19 let.

Uzávěrka soutěže bude dne 8. března 2016. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhne v květnu 2017 za účasti ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Mgr. Kateřiny Valachové, Ph.D.

Podmínky soutěže najdete v příloze nebo na  http://npmk.cz/ . V případě účasti Vašich žáků věnujte prosím pozornost kritériím soutěže a úplnému vyplnění identifikačního štítku a jeho umístění na každém jednotlivém díle.

http://npmk.cz/npmk/vyhlaseni-souteze-k-300-vyroci-narozeni-marie-terezie

 


 

Firma  DESCARTES Agency s.r.o. nabízí LETNÍ TÁBOR s intenzivní výukou ANGLIČTINY 2017. Bližší informace o této akci najdete zde http://www.letnianglictina.cz/ .


 

Snadný přístup k informacím o Evropské unii naleznete zde http://www.europe-direct.cz/

 


Gymnázium Oty Pavla zve žáky k účasti v nejrozsáhlejším projektu ve fotografii PHOTOBASE 2016/17.Celorepubliková fotografická soutěž v digitální fotografii PHOTOCONTEST začne již 7.11.2016 na webu PHOTOBASE.CZ.

 

Fakulta dopravní ČVUT v Praze vyhlásila 9. ročník soutěže pro středoškolské studenty „Cena děkana Fakulty dopravní ČVUT v Praze“, do které mají možnost studenti poslat své práce na různá dopravní témata, více nhttp://cena-dekana.fd.cvut.cz/

 

2. ročníku soutěže v animované tvorbě žáků ve věku 6-19 let - ANIMÁG KROMĚŘÍŽ 2017, více informací na webu soutěže www.animag-kromeriz.cz  

 

25. ročník mezinárodní soutěže studentek středních škol MISS RENETA 2017. Bližší informace najdete na www.missreneta.cz.

 

Den otevřených dveří Univerzity Palackého v Olomouci (25. listopadu 2016) nabízíme jedinečnou příležitost podívat se do interaktivního muzea vědy Pevnosti poznání (areál Korunní pevnůstky, 17. listopadu 7, Olomouc). Maturantům všech oborů středních škol nabízíme tento den vstup zdarma.

 

Středoškolská odborné činnost (SOČ) - Firmy z Olomouckého kraje vyhlásily pro studenty v rámci této soutěže témata prací, která naleznete v přiloženém letáku.

 

Foto - studenti

20.jpg

Připojte se!

1.jpg

Anketa studenti

Jaký systém používáte?
 

Počet přístupů

mod_vvisit_counterDnes186
mod_vvisit_counterVčera322
mod_vvisit_counterTento týden186
mod_vvisit_counterTento měsíc6941
mod_vvisit_counterCelkem1375117

bottom
top

Poslední novinky

Nejčtenější články

Translate


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Template, database terminology. Valid XHTML and CSS.