top
logo

Učíme progeCAD

Přihlášení
feed-image RSS kanál
Naše úspěchy
Facebook - připojte se! Tisk Email

Od září 2013 zveřejňujeme naše úspěchy na Facebooku!!!

Odkaz zde.

Odkaz zde.
English (auto-detected) » Czech
 
Květinový den Tisk Email

Ve středu 15. května 2013 proběhl Český den proti rakovině. Tematicky byl zaměřen na prevenci nádoru  tlustého střeva tzv. kolorektálního karcinomu, který  je druhým nejčastějším nádorovým onemocněním u mužů i žen v ČR. Studentky naší školy vybíraly příspěvky prodejem kytiček. Barva stužky u kytiček byla pro letošní rok tmavě zelená a minimální prodejní cena 20 Kč. Kromě kytiček se rozdávaly letáky na prevenci rakoviny.

Našim studentkám se podařilo prodat 650 kytiček a vybrat  15 970 Kč. Nejvyšší příspěvek byl 200 Kč. Tato částka je za posledních několik let nejvyšší. V minulých třech ročnících se vybralo v průměru okolo 8 500 Kč. Děkujeme všem, kdo zakoupením kytičky přispěli k tak pěknému výsledku sbírky.  Také děkujeme těm, kteří umožnili propagaci této akce vylepením letáků. Samozřejmě nesmíme zapomenout na poděkování studentkám, bez jejichž plného nasazení by sbírka nebyla tak úspěšná.

Doufáme, že i v příštích letech se bude sbírce v našem regionu dařit.

Detect language » Hungarian
Virág Day
Detect language » Hungarian
Detect language » Hungarian
Detect language » Czech
Detect language » Czech
Ve středu 15. května 2013 proběhl Český den proti rakovině. Tematicky byl zaměřen na prevenci nádoru tlustého střeva tzv. kolorektálního karcinomu, který je druhým nejčastějším nádorovým onemocněním u mužů i žen v ČR. Studentky naší školy vybíraly příspěvky prodejem kytiček. Barva stužky u kytiček byla pro letošní rok tmavě zelená a minimální prodejní cena 20 Kč. Kromě kytiček se rozdávaly letáky na prevenci rakoviny. Našim studentkám se podařilo prodat 650 kytiček a vybrat 15 970 Kč. Nejvyšší příspěvek byl 200 Kč. Tato částka je za posledních několik let nejvyšší. V minulých třech ročnících se vybralo v průměru okolo 8 500 Kč. Děkujeme všem, kdo zakoupením kytičky přispěli k tak pěknému výsledku sbírky. Také děkujeme těm, kteří umožnili propagaci této akce vylepením letáků. Samozřejmě nesmíme zapomenout na poděkování studentkám, bez jejichž plného nasazení by sbírka nebyla tak úspěšná. Doufáme, že i v příštích letech se bude sbírce v našem regionu dařit.
Detect language » Czech
Detect language » Czech
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 25

Foto - škola

11.jpg

Připojte se!

1.jpg

Počet přístupů

mod_vvisit_counterDnes187
mod_vvisit_counterVčera322
mod_vvisit_counterTento týden187
mod_vvisit_counterTento měsíc6942
mod_vvisit_counterCelkem1375118

bottom
top

Poslední novinky

Nejčtenější články

Translate


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Template, database terminology. Valid XHTML and CSS.